Şirket ProfiliFacebook


Twitter


Instagram

Firmamız 1986 yılında, Pirinç Çubuk ve Pirinç Profil üretmek üzere İstanbul’da 3.000 metrekarelik bir kapalı alanda kurulmuş, istikrarlı büyüme trendi sayesinde 2012 yılında öz kaynaklarıyla inşa ettiği Kocaeli Gebze’deki yeni fabrikasına taşınmıştır.

Sektörü içerisinde Has Metal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kalitesinden ve uygun fiyat politikasından kaynaklanan haklı bir üstünlüğe sahiptir.

Ürünlerimiz sıhhi tesisat sektöründe fittings, vana, musluk ve bağlantı parçaları üretiminde kullanılmaktadır. Aksesuar sektöründe mobilya aksesuarları, menteşeler ve kapı kolları yapımında yapımında kullanılan ürünlerimizin, oto yan sanayi sektöründe kullanıldığı alan ise yedek parça üretimidir. Ayrıca diğer birçok sektörde de korozyona karşı direnci ve sıhhi olması nedeni ile tercih edilmektedir.
Yurtiçi piyasada tüm Türkiye’de ve yurtdışında da Avrupa, Ortadoğu ve Asya Kıtası başta olmak üzere birçok ülkede geniş müşteri portföyüne sahip olan firmamız her geçen gün bu sayıyı artırarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı başarmıştır.

Vizyonumuz:

Has Metal, girişimci ve yenilikçi özelliğini koruyarak, sürekli güncellenen üretim teknolojisi, artan kapasitesi, kaliteli üretimi ve tüm dünyada genişleyen pazar payıyla bugün olduğu gibi yarın da hizmet sunmaya devam edecektir.

Misyonumuz:
Gelişmiş teknoloji ile hızlı, hatasız, kaliteli ve ekonomik üretim misyonumuzdur.

    #gallery-3 {<br />
      margin: auto;<br />
    }<br />
    #gallery-3 .gallery-item {<br />
      float: left;<br />
      margin-top: 10px;<br />
      text-align: center;<br />
      width: 100%;<br />
    }<br />
    #gallery-3 img {<br />
      border: 2px solid #cfcfcf;<br />
    }<br />
    #gallery-3 .gallery-caption {<br />
      margin-left: 0;<br />
    }<br />
    /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */<br />

 

 

 

Up ↑